Dołącz do nas na Facebook

Spotkanie organizacji pacjenckich: „Kompleksowa opieka w leczeniu raka piersi”, zaproszenie na wydarzenie dnia 14.06.2018 Wielkopolskie Centrum Onkologii

Dyrektor WCO prof. dr hab. Julina Malicki ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejne z cyklu spotkań Wielkopolskiego Centrum Onkologii z przedstawicielami organizacji i stowarzyszeń pacjenckich.

Stałe prowadzenie z Państwem dialogu jest dla nad ogromnie pomocne, dzięki niemu poznajemy bieżące opinie i postulaty naszych pacjentów. Spotkanie „Kompleksowa opieka nad pacjentkami z rakiem piersi. Breast Cancer Unit w WCO” odbędzie się tuż po konferencji „Kompleksowa opieka w leczeniu raka piersi”, zaplanowanej w godzinach 12.00 – 14.15, do której udziału również serdecznie Państwa zapraszamy. Uczestnikami konferencji będą czołowi przedstawiciele środowiska ekspertów, członek zarządu województwa wielkopolskiego, a także lekarze Wielkopolskiego Centrum Onkologii, od lat dedykujący swoją pracę poprawie sytuacji pacjentów onkologicznych. Sytuacja pacjentek zmagających się z nowotworami piersi zawsze stanowiła jeden z priorytetów WCO. Uruchomienie w naszym szpitalu wyspecjalizowanej jednostki Breast Cancer Unit to kolejny milowy krok, pozwalający zapewnić chorym opiekę na najwyższym poziomie, odpowiadającą standardom i osiągnięciom współczesnej medycyny. Dzięki Breast Unit osiąga się najlepsze wyniki leczenia raka piersi. U podstaw działalności leży kompleksowość i multidyscyplinarność leczenia, a w tym rehabilitacja, wielopłaszczyznowe wsparcie i bieżąca współpraca najlepszych specjalistów. Bardzo liczymy na Państwa obecność. Korzystając z okazji, dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie i stałą współpracę z Wielkopolskim Centrum Onkologii. Jesteście Państwo naszymi partnerami, dzięki którym mamy szansę nieustannie doskonalić standardy opieki onkologicznej w naszym szpitalu.

Program konferencji:


Żródło: www.wco.pl