Dołącz do nas na Facebook

65 lat Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu

Drodzy Państwo,

już niedługo będziemy obchodzić niezwykle ważny jubileusz – 65 rocznicę funkcjonowania Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Z tej okazji, na terenie WCO oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 22-24 listopada 2018 r., odbędzie się  konferencja „Onkologia interdyscyplinarna – czas dla nowoczesnych rozwiązań”. WCO to miejsce, w którym pacjent jest najważniejszy, a wieloletnie starania i ciężka praca dyrekcji i personelu tego wysokospecjalistycznego ośrodka umożliwiły pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi dostęp do wielu innowacyjnych i skutecznych technik leczenia.

W programie konferencji przewidziano specjalną sesję dla organizacji pacjentów pt. „Opieka onkologiczna w oczach pacjentów wspierających”. Sesja ta odbędzie się w dniu 23 listopada 2018 r. o godz. 10.30 – 11.45 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wejście wschodnie od ul. Głogowskiej – sala zielona II piętro.

Gratulujemy WCO dotychczasowych osiągnięć i szczerze zachęcamy do udziału w tej jubileuszowej konferencji. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

PLAKAT 65-LECIE WCO